Mówiłem mówiłem MÓWIŁEM! 3:3 kibice moj typ wciaz. Boisko przeszkadza obu zespolom, brama basków miodzio, Cesca rowniez. Arcyciekawa 2 polowa sie zapowiada. Wg mnie Bielsa powinien wpuscic jakiegos "tytana" typu Llorente..lepiej sobie radza na mokrym. Futbol siłowy dzis w Bilbao.
ok wracam do meczu. Pozdro
Komentarze
0
ogladalem z zapartym tchem..91-92 minuta i fatalny blad obrony baskow pozbawia ich druzyne 3 ptk..straszny fart!
0
0
Ledwo wyrwala ten remis, szkoda basków
0
Mówiłem mówiłem MÓWIŁEM! 3:3 kibice moj typ wciaz. Boisko przeszkadza obu zespolom, brama basków miodzio, Cesca rowniez. Arcyciekawa 2 polowa sie zapowiada. Wg mnie Bielsa powinien wpuscic jakiegos "tytana" typu Llorente..lepiej sobie radza na mokrym. Futbol siłowy dzis w Bilbao.
ok wracam do meczu. Pozdro
0
Łoooch ale padaaa
0
ogladalem z zapartym tchem..91-92 minuta i fatalny blad obrony baskow pozbawia ich druzyne 3 ptk..straszny fart!
0
moze llorente i spolka sprawia niespodzianke;)
0
2:0..ziefff
0
wszystko sie moze zdarzyc, odejscie messiego tez.
0
Przeciez to byl SŁABY mecz Barcy, ustawiony w duzej mierze przez czerwona kartke dla gosci:( szkoda szkoda